Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem tudtam eljutni az...

Lilus2000 kérdése:

Ha nem tudtam eljutni az előrehozott emelt angol írásbelim megtekintésére a nekem kijelölt iskolához, akkor hogyan van lehetőségem arra, hogy megtudjam az írásbelim eredményét még a szóbelim előtt?

Figyelt kérdés
Az oktatás.hu-n azt írták, hogy a kijelölt iskolák érettségi tájékoztatóján közölhetik ezt velem, de ilyenről mi nem kaptunk információt... ilyen esetben mi a teendő? Help:(

2018. nov. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs további lehetőséged, majd megtudod a szóbelin. Gyakorlatilag megpróbálkozhatsz vele, hogy bemész a titkárságra, és előveszed a legszebb mosolyodat, hátha előkerítik neked a jegyzőt, aki egyéb munkáját félretéve soron kívül kikeresi neked. Egy ilyen őszi érettségin 150-200 vizsgázó is tartozhat egy jegyzőhöz, aki közben tanít, úgyhogy nem biztos, hogy meg tudja tenni.
2018. nov. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miért akarod még előtte megtudni? Változtatni úgyse tudsz rajta. Ha mondjuk rosszul sikerült, akkor mi van? Akkor nem ugyanúgy készülsz a szóbelire, mint ha jól sikerült volna? Ha kiderülne, hogy jól sikerült, akkor elkomolytalankodnád a szóbelit? Majd utólag úgyis kiderül, te csak tanulj, aztán tedd oda magad a szóbelin.
2018. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül megoldódott a dolog:)) csak egy telefonhívás volt.

Köszönöm a válaszokat

2018. nov. 7. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!