Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Törzslapkivonat, Kispiros...

Törzslapkivonat, Kispiros bizonyitvány hiány. Mit lehet tenni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Májusban vizsgáztam volna Pénzügyi-Számviteli ügyintézőből (OKJ), de egy fel nem róható ok miatt nem jelentem meg. Nyáron az intézményben jelentkeztem is az októberi vizsgára ahol megjelentem csak egy résztananyag vizsga nem sikerült (elektronikus adózás).Innen kezdődik a probléma. Ha hamar túlakarok rajta lenni akkor ki kell kérnem a törzslap kivonatot és a kis piros bizonyítványra is szükségem lenne amiben az akkori jegyeim voltak. Mivel májusban nem jelentem meg semmit nem vettem át, nyáron mikor jelentkeztem akkor a titkárságon aláíratták velem az átvevő lapot, de nem adták oda mert, hogy akkor jelentkeztem náluk és ezért benntartják. Mikor kiakartam ezeket kérni nem volt náluk semmi (vagy nem találták meg). Most nincs se kis piros bizonyítványom se törzslap kivonatom csak 3db részszaképesitem. Ilyenkor mit lehet tenni? Lehet valamilyen kérelmet írni és ha igen akkor kinek (intézménynek)? A titkárságon említették, hogy törzslapkivonat csak egy van azt is lehet kérni valahonnan és ha igen, hogyan?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. nov. 7. 18:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!