Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen egy orvostanhall...

Tényleg ilyen egy orvostanhallgató mindennapja? Szerintetek ez rendben van? Nem értem hogy bírják

Figyelt kérdés
új lakótársam orvosira jár, 4. éves. Alig van itthon, ha látom akkor is tanul. Általában reggel bemegy egyetemre, este hazajön. Akkor megiszik 1-2 energiaitalt vagy kávét, tanul. kb 2 hetente hétvégente elmegy bulizni, akkor reggel jön haza, utána alig alszik, megint tanul.
2018. nov. 9. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normál egyetemista élete, mármint akinek tanulnia is kell.
2018. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Igen, aki nem büfészakon és önköltségesen a szülők pénzén lébecol, az mind ennyit tanul.

Jó reggelt! Te hova jársz, hogy így rácsodálkozol?

2018. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
89%
Ja. De nem csak orvosin, más nehezebb karokon is. Én jártam TTK-ra és ÁOK-ra, mindenhol reggel 8-tól este 8-ig órám volt, minden labor előtt számonkérés (heti 2-3-4 db), otthon jegyzőkönyvek tömkelegének megírása, szóval teljesen átlagos a lakótársad élete.
2018. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez nálunk a műszakin is nagyjából így van. Csak kevesebb óra. Viszont ha otthon nem csinálod, akkor az órán tanultak alapján kiröhögnek egy munkahelyen. Én átlag este hétkor hazaérek, onnan egyig-kettőig tanulok, gyakorlok. Reggel meg nyolcra már benn kell lenni. Annyi szerencsém van, hogy menet közben le tudok menni az egyetemi terembe edzeni másfél órát. Mire meglesz a mester, leszek 29. Majd akkor élek. Nem tudom, te hová jársz, de nulla otthoni tanulással itt a SZTE-TTIK-n első év után repülsz.
2018. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez erősen függ attól, hogy ki milyen képességekkel rendelkezik. Nem tartom magam zseninek, de simán elvégeztem az orvosit úgy, hogy volt párkapcsolatom, volt életem, el tudtam járni szórakozni (még ha ez nálam nem is a hajnali 5-ig tartó diszkóban mulatást jelentette), haza tudtam menni a családomhoz és nem tanultam 0-24. És nem, nem kettessel végeztem.
2018. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát őszintén, én nem tanulok ennyit (másodévesként), és nincs is annyi órám, hogy mindennap reggeltől estig bent legyek. Bulizni viszont én sem szoktam gyakrabban ennél.
2018. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!