Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vállalhatok gitár oktatást?

Vállalhatok gitár oktatást?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 5 éve játszom gitáron tanár mellett, és többen is kértek már, hogy tanítsam meg őket gitározni. Szerintetek menne? Félek, hogy valamit rosszul tanítok meg velük. Vagy esetleg a menettel nem lennék tisztában, hogy mit mi után kell tanítani. Szerintetek?

Előre is köszi



2018. nov. 11. 13:38
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Ezt nehéz megítélni látatlanba. Sőt, lehetetlen. Mi nem tudjuk megmondani, hogy hogyan gitározol, hogy vétesz-e és átadnál-e bármilyen technikai hibát, hogy mennyire vagy tisztában az elmélettel, hogy mennyire tudsz összeállítsni egy tananyagot stb stb... Szóval nem igazán értem, hogy erre hogyan kellene tudnunk válaszolni.

Legalább videót tudsz mutatni arról, hogy gitározol?

2018. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem igen. Az nem baj ha a menettel nem vagy annyira tisztában azt úgy is látni fogod hogy a "tanítványod" mennyire fejlődik és majd ahhoz igazítod. Persze türelem is kell hozzá mert lehet valamit többször is el kell magyaráznod neki mire megérti☺

(Én is gitározok):)

2018. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!