Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egyetemre kuldeni egy...

Lehet egyetemre kuldeni egy csomagot egy ottani hallgatonak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Olyat lehet, hogy leadod a portásnak és nagyon szépen megkéred hogy adja át, de postán nem lehet küldeni csak így, mert nem veszik át.
2018. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :)
2018. nov. 12. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha esetleg az illető kollégiumban lakik akkor oda lehet mert azt általában átveszik az ottani portások/recepciósok.
2018. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Albérletbe lakik, gondoltam arra hogy a címére küldöm de nem igazán szokta nézni a postaládát, és meglepetésnek szánnám
2018. nov. 13. 17:12
 5/6 anonim válasza:
A egyetem egy átjáróház, rengeteg épülettel, sok ezer hallgatóval és dolgozóval. A dolgozóknak lehet küldeni, de ők is csak akkor kapják meg, ha rá van írva, melyik épület, melyik tanszék. Egy hallgató esetén, ha az egyetemi posta tudja azonosítani, hogy mely szakra jár az illető, melyik épületbe küldjék, esetleg melyik tanszékhez van kötődése, akkor esetleg megkapja, de nem látom nagy esélyét.
2018. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat irtam az egyetemnek nincs ra lehetoseg hogy atvegyek es atadjak
2018. nov. 18. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!