Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakgimnáziumba vagyok most...

Szakgimnáziumba vagyok most Rendszergazda OKJ képzésen, mindig is érdekelt az informatika világa de valahogy nem kapom meg azt a kaliberű oktatást amire vágytam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak hogy egyértelmű legyen, szeretek ott tanulni és a tanárok is jók, tanulunk, nem az a baj, hanem az hogy nem ilyen jellegű oktatásra számítottam. Mindennap benne vagyunk a Cisco bugyraiba, néha néha Javázunk (ami egyébként sose ment) és kb. ennyi. Windows Serverrel alig haladunk. Az lenne a kérdésem hogy vannak -e esetleg különböző siteok ahol a rendszergazdai képzésemet tudom 'fejleszteni'? értek itt személyes tapasztalatokra, blogokra, stb, hogy kicsit jobban értsek a dolgomhoz bármiféle oktatás nélkül ún. 'otthoni tanulás'-ra gondolok, mintha elolvasnék egy tételt és megérteném
2018. nov. 15. 20:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!