Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki jár innen a Debreceni...

Valaki jár innen a Debreceni Egyetemre?

Figyelt kérdés

Hozzájuk lenne egy kérdésem. Főleg bölcsészhallgatókhoz.

Meg szeretnék látogatni néhány előadást a Debreceni Egyetemen külsősként, de nem akarok véletlenül olyanra beülni, ahonnan kiküldenek.

Azt szeretném tehát kérdezni, hogy lenne-e valaki, aki nekem ebben segítene oly módon, hogy megosztja velem a tapasztalatait, és ajánl néhány olyan órát, amire beülhetnék?



2018. nov. 16. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jövőhéten (szerda-csütörtök) lesz nyílt nap. Adnak programfüzetet is, amiben benne van az összes látogatható óra (neten is biztos elérhető a programfüzet).

A bölcsészhallgató elég tág fogalom, mivel mindenki a saját szakjának óráit/órarendjét ismeri, konkrét szakot/szakokat írj, amik érdekelnek, annak több értelme lenne.

2018. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Azt persze én is gondoltam, de úgy voltam vele, hogy csak karra szűkítem a kört, hogy legyen is valamennyi esélye, hogy valaki visszaír. A bölcsészkarról pedig bármi jöhetne igazából, mert érdekel minden, mindenféle segítségnek örülnék.

Eszembe se jutott, hogy most egy ember soroljon el mindent mikor van az egész BTK-ról.

2018. nov. 16. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben egy pszichós órarenddel hozzá tudok járulni:

[link]

Az elsőéveseket javaslom, ők még sokan vannak, és talán érthetőbbek az óráik, mint a felettük lévőké. Amik csoportbeosztásban vannak, azok gyakorlatok, oda nem tudsz bemenni (pl. Matematikai alapok).

Az órarendkezelő és a három évfolyam összesített órái kicsit bonyolultabbak.

Illetve ha valami érdekesre akarsz beülni, akkor a másodévesek klinikai pszicho órája a csúcs, ez hétfőnként van nyolctól a P/6-os teremben. Az órák a pszichológiai intézetben vannak, tehát nem a főépületben, ha nem tudod, merre van, írhatsz nyugodtan.


Egyébként tényleg használd ki a nyílt napot, ha van rá lehetőséged, mert több órára is beülhetsz, és tényleg jól össze vannak szedve a látogatható órák :)

2018. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Lenne még néhány kérdésem, megírtam őket privátban.

2018. nov. 17. 21:43
 5/6 kvkamilla ***** válasza:
Már lehet késő a válasz, de én Germanisztika-néderlandisztikára járok. Hozzánk jobb, hogy nem jöttél be, mert harmad éven csak hollandul zajlik az óra, és szerdán elég nyers anyagot vettünk,hiába fordítottuk a látogatóknak. Egyébként egy nagyon jó szak és teljesen máshogy néz ki, mint gimiben gondoltam. Tehát ha szeretnéd, én is szívesen válaszolok ezzel kapcsolatban.
2018. nov. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Nem írtál későn, még jöhetnek válaszok nyugodtan.


Írtam neked privátban a néderlandisztikáról, de ne lepődj meg, hogy két üzenet ment, a felénél véletlenül elküldtem, és kettő lett belőle.

2018. nov. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!