Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő alatt tettétek...

Ti mennyi idő alatt tettétek le a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdeztem, mivel ez 50 perces, de sokan mesélték, hogy inkább félórás volt az egész, nem tarthat ennél tovább, mert vissza kell menni időben a vizsgaközpontba. Voltak, aki rövidebb idő alatt mentek át valamilyen ok miatt. Pl. fáradt volt a vizsgabiztos vagy unta az egészet. Volt, aki ónos esőben vizsgázott és 20 perc alatt ment át, mert a csúszós úton lassan haladt a forgalom

2018. nov. 16. 23:28
 1/7 anonim válasza:
63%
2 hónap...
2018. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha magára a vizsganapra gondolsz, akkor ez tényleg vizsgabiztos függő. Én először buktam, ott 40 percet mentem, mert késve jött előző vizsgáról, engem meg sürgetett, hogy menjünk vissza, mert késésben vagyunk. Második szerintem megvolt az 50 perc (központból-központig)
2018. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 50 perc tényleg, annál nem több. Nekem ilyen 5 óra körül volt, 10 perc azzal ment el, hogy ki tudjak kanyarodni balra, akkora volt a forgalom, meg után jött a vonat.
2018. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálam 45 perces volt, de rövidebb lett volna picit, mert véletlenül rossz felé irányított az oktató és +3 utcát mentem.
2018. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vonat miatt elment 5-10perc eleve,volt 50perc az egész,de valahogy gyorsan elmegy az idő jó esetben.

Én azt hallottam,hogy ebédidő előtt sietnek vissza a központra,mert éhesek:D Illetve munkaidő végén, 14-15h fele,ezért jobb utolsóként vizsgázni:)

2018. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös: nem is tudtam, hogy utolsóként jobb vizsgázni :)

Igaz, olyankor megnő a forgalom (főleg 4 és 5 után), mert mindenki siet haza a munkából vagy az iskolából, így húzhatják az időt a vizsgázók

2018. dec. 2. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 16-17 körül már nincs vizsgáztatás,max 14-15ig.

Meg a nagyobb forgalom is relatív,ez útvonal függő is.

De én 14-kor vizsgáztam,a volt az utolsó vizsga aznapra már,és nekem olyan érzésem volt,hogy már sietne haza a vizsgabiztos :D

2018. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!