Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a lejárt diákom veszett...

Ha a lejárt diákom veszett el, azt is be kell jelentenem (ELTE)?

Figyelt kérdés
Másik egyetemen voltam alapszakon, az a diákon október 31-én lejárt. Kaptam e-mailt, hogy átvehetem az újat, az ELTE-set, és abban írtak valami ilyesmit, hogy mivel kettő nem lehet, ha elveszett, azt be kell jelenteni. Vagy ha már lejárt, akkor végül is mindegy? Egy ideje már ideglenest használok és fogalmam sincs, hol van az előző.
2018. nov. 18. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha lejárt, akkor nem kell bejelentened. Mert csak érvényes matricával érvényes a diákigazolvány, anélkül csak egy használhatatlan kártya. Szóval nyugi, nem kell vele foglalkoznod,nem tudnak visszaélni sem vele.
2018. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!