Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két Bsc diploma vagy egy Msc?

Két Bsc diploma vagy egy Msc?

Figyelt kérdés

Mechatronikai mérnök szakirányon vagyok és gondolkodom hogy elkezdek egy mérnök informatikus képzést(Ipari informatika és mikrovezérlők),de nem tudom mennyire lenne értelme?

Egy mechatronikai Msc képzéssel többre mennék?

Érdekel a programozás és a mechatronika is.



2018. nov. 18. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Msc minden bizonnyal "többet ér". De persze, ha más is érdekel. Mások is tettek már több alapképzést.
2018. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Azzal nem biztos, de nem csak mechatronika MSc-re lehet menni mechatronika BSc-vel, én megcéloznék egy mérnökinformatikus MSc-t.
2018. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
akkor már inkább valami gazdaságit ha bsc-t akarsz
2018. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
50%
mester
2018. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

"Ezermester nincsen csak ezerkezdő". (Mérő László)


Fejezd be a mesterszakot, max vegyél mellé fel programozási tárgyakat. Pusztán programozásért nem érdemes egy újabb alapképzést mellévenni. Vagy ha igen, akkor inkább gazdasági informatikát.

2018. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!