Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes bemenni a...

Szerintetek érdemes bemenni a tanárhoz és megnézni a kijavított zh-t?

Figyelt kérdés
Az eredményét megkaptunk, viszont a pontszámon kívül nem tudunk mást. Nyilván az a lényeg, de azért engem mégis érdekel, hogy hogyan sikerült, mire mennyi pontot kaptam és mit rontottam el. A tanár azt mondta, hogy újra átnézi, átszámolja, megmutatja és elmagyarázza. Szerinte hasznos lehet a következő zh-ra való felkészülésnél is és lehet belőle tanulni. Én gondolkoztam rajta, hogy bemegyek, de a többiek mind azt mondták, hogy felesleges meg ciki. Szerintetek?
2018. nov. 19. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a tanár alapvetően normális és rendes, csak kicsit furcsa a kisugárzása és a stílusa. Olyan mogorva, szigorú, gonosz típusnak tűnik és ő az egyik mumus az egyetemen, többen félnek tőle. Viszont szerintem nem kell tőle tartani, mert nekem nem úgy tűnik, hogy ilyen lenne.
2018. nov. 19. 22:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézném. Nagyon nem mindegy, mire ad pontot és mire nem, ha ezt tudod, előnyben leszel a többiekhez képest.
2018. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a legtöbb ZH megtekintésre el szoktam menni, hasznosak. Volt hogy a fejem verte volna a padba, miután láttam, hogy a jó választ kijavítottam rosszra és onnan dőlt az egész feladat, laza 20-25 pontot veszettem vele a 60 pontos Zh-n, de legalább pótZH-ra már tudtam mit néztem el. Legtöbb tanár nálunk mondta, hogy menjünk és nézzük meg a ZH-kat, de kevesen éltek vele, habár azt sose hallottam még, hogy ciki lenne megnézni. Mi a szösz ebben a ciki?
2018. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen tanárom anno. Én is hülyeségnek tartottam bemenni megnézni az első sikertelen zh-t. Majd a pótzh-t, majd az alpótot. Majd következő évben a zh-t, majd a pótzh-t.

Ezt a bukott alpótot már megnéztem.

3. évben már meglett a zh, és a vizsga is elsőre.

2018. nov. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk csak ez a kettő van, nincsenek se próba, se pót zh-k.
2018. nov. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!