Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekességek a trianoni...

Érdekességek a trianoni békeszerződésről?

Figyelt kérdés

Sokan félreértettek, nem írtam le túl pontosan, miért is kell, kiírom újra.

Szóval Németországban élek, és erről németül szeretnék és fogok is egy videót csinálni. Már sok adatot gyűjtöttem ki, egyéb ötletek érdekelnek. Tudom, hogy az egész már véget ért, régen volt, mindent.

Elsősorban iskolatársaim számára készítem a videót, és azért nem prezentációt, mivel ezt sok emberrel szeretném megosztani.

Az egészet azért szeretném megkérdezni, mivel amikor az iskolában az első, majd a második világháborún is átmentünk alaposan, ez meg sem volt említve. De mégis legfőbb indoka ennek az egésznek, hogy mind a két történelemtanáromat megkérdeztem, hogy tanulunk-e erről, erre azt a választ kaptam, hogy azt sem tudják, hogy mi az. Aztán elmagyaráztam, mi volt, de ennek ellenére is azt mondták, hogy erről még nem is hallottak.

Sok dolgot kiírtam már, de mégis, ha lenne valami, ami kiment volna a fejemből, de érdekes, azt szívesen megosztanám velük.


Előre is köszönöm mindenkinem a válaszát.

A "szard már le rég volt" meg a "kit érdekelnek a régi politikai dolgok" hozzászólások írása számotokra nem más, mint szimpla időpazarlás. :)



2018. nov. 20. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A történelemtanároknak kell róla tudniuk, mert Németországtól is csatoltak el területeket. Lehet, hogy más néven ismerik. Talán ha a térképet mutatnád nekik, rájönnének.
2018. dec. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!