Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvostudományi Egyetemről...

Állatorvostudományi Egyetemről valaki mondana hsznos infót?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy igaz, hogy csak nappali képzés indul, levelező nem? Továbbá milyen a kollégiuma, oktatók? Sok vizsga van vagy azért ajánlanak meg zh után is jegyeket. Heti hány órára lehet számítani vagy pénteken vannak még órák? Mennyire nehéz elvégezni?

2018. nov. 21. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, csak nappali van. A kollégium egész jó bár én nem vagyok kolis. Oktatókból van aki aranyat ér, és minden szavát leírom mert tényleg a hasznos dolgokat mond de olyan is van aki csak felolvassa a diákat. Megajánlott jegyek ritkák, csak olyan tárgyból van, ami mondjuk 2 féléves és a 2.félév után lesz vizsga a 2 félév anyagából és az 1.félév után csak gyakorlati jegyet kapunk a zh-k alapján. De eddig csak 3x találkoztam ilyennel. Az első évben pénteken is vannak előadások/gyakorlatok, később már csak 1-1 csoportnak 1 gyakorlat de meg lehet oldani, hogy ne kelljen bejárni pénteken. Egyébként fenn van az órarend a honlapon, ott meg tudod nézni az épp aktuálisat. Az a nehéz ebben az egyetemben, hogy minden tárgyra épül egy másik tágy ezért nagyon könnyen lehet csúszni 1-2 évet. Persze csúszás nélkül is meg lehet csinalni.
2018. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen 😊
2018. nov. 22. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!