Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki bukott már meg a BME-n...

Valaki bukott már meg a BME-n matek a1-ből? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fel tudta venni következő félévben, vagy csak vizsgakurzus van? Nem lett így rossz neki?

2018. nov. 22. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia ! ne parázz . Én is megbuktam belőle általában van a köv félévben is és nem para... ha figyelsz és készülsz lehet teljesíteni . Melyik része nem megy ? deriválás ? invertálás? Mátrix?
2018. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem buktam meg, de több embert ismerek, aki igen. A matek meg van hirdetve keresztfélévben is, így ha nincs aláírásod, akkor is fel tudod venni. Ha nincs meg a bevezető matekod (nem vetted fel vagy nem sikerült), akkor a 0. zh-t is újra kell írnod. Nem szerencsés matekból megbukni, mert a legtöbb szakon sok tárgy épül a matekra, ezért könnyű megcsúszni vele. Mivel nem mintatanterv szerint veszed fel innentől a matekot, ezért óraütközésekre is számítanod kell. A konkrét ráépüléseket nézd meg a szakod mintatantervében, az alapján fel tudod mérni, hogy csúszol-e várhatóan emiatt.
2018. nov. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Villanyon csak vizsgakurzus van belőle. Szóval, ha elbukod az instant csúszás. Ismerek olyat aki elbukta, még egyetemen van és csinálja, csak rosszul jött ki neki a lépés.
2018. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, a VIK-en első féléves tárgyakból sosincs nincs kereszt félév, szóval aki két tárgyat bukik már csúszik 1 évet. Más karokon lehet van...
2018. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Viszont ha már első félévben megbuksz egy ilyen triviális tárgyból, akkor érdemes újragondolni, hogy miért vagy ott. Mert ha már A1-en megbuksz, annál csak nehezebb lesz. Még ha át is vergődsz hosszú az út a diplomáig.
2018. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát bármikor összeszedheti magát. Én pl nagyon flegmán álltam hozzá az első évhez, persze meg is lett az eredmenye. Aztán hozzáállast valtottam és rendesen elkezdtem tanulni és onnantól sokkal jobban ment az egész.
2018. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre meglett az a1, de annyit a tisztázás végett szeretnék leszögezni, hogy egy vizsga egy adott pillanatbeli állapotot tükröz. Ettől nem lesz buta az, akinek nem sikerül elsőre és nem is kell egondolkodnia semmin, hogy mit keres itt. Majd kijavítja és ennyi. A vizsga fele a tudáson a másik fele a szerencsén múlik.
2019. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!