Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki DIETETIKUSként dolgozik...

Aki DIETETIKUSként dolgozik vagy jelenleg annak tanul, mesélne nekem róla? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

Mit csinál egy nap, miben merül ki a munka nagy része, tényleg egész nap ülni kell? Előadásokat is tart? Mennyire nehéz elvégezni? Biosz és kémia mekkora mértékben és arányokban kell hozzá? Mennyit keres? Hol végeztetek?


Tényleg csak az írjon aki ért hozzá! Köszönöm szépén előre is a hasznos válaszokat!



2018. nov. 27. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vállalkozó vagyok.

Reggel felkelek megiszom a kv-m elviszem a gyermekim suliba.

Megjöttem reggelizem, majd beülök a rendelőmbe.

Az időpontra ékezőkre fogadom egyéni tanácsadás keretében.

du suliból elhozom a gyerekeim majd vissza az irodába és foglalkozom a saját marketingemmel és a határidő projektekkel- pályázatokban is részt veszek. S a délutáni esti rendelési időben ismét tanácsadással foglalkozom.

De van amikor főzőiskolában tanítok van amikor cikket írok és stb.

Kb ennyi. mire vagy kíváncsi még?

2018. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a palyavalasztasom szempontjából a mellékes részeket nem tudom hasznosítani, inkább arra lennék kíváncsi mennyire volt nehéz elvégezned a szakot, mennyire volt biosz kémia orientált? Illetve hogy mennyit keresel vele így, hogy úgy veszem észre szélesebb skálán mozogsz, előadásokat is tartasz. Persze azt nyilván csak próbában, vagy egyáltalán nem, ha úgy érzed.
2018. dec. 2. 00:48
 3/4 A kérdező kommentje:
*privátban, bocsi, telefonról írok és elég fáradtan 😅
2018. dec. 2. 00:50
 4/4 anonim ***** válasza:

A szak elvégzése nem a kémia biológia miatt nehéz.. illetve nem csak anatómia élettan és biokémia. Élelmiszerismeret és élelmiszeripari technológia, élelmiszer kémia az első évek alapja. Majd jön a klinikai rész. Ha ezt akarod csinálni sikerül.

A munka vállalás sokkal nehezebb ügy. Sajnos kevés az állás hely és pl kórházban közétkeztetésben nincs meg becsülve a fizetések nem a legmagasabbak. Szóval ha jól akarsz élni akkor fel kell találd magad.

Vállalkozóként a fizetésed mindig változó és tőled függ. De ahhoz,hogy vállalkozó lehess szigorú törvényi feltételeknek kell megfelelj.

2018. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!