Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék most? Jővőre...

Mit tehetnék most? Jővőre szalagavatóm lesz és egy lányt akit nem igazán ismerek szeretnék felkérni.

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 21:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz kategória.
2018. nov. 28. 21:48
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Mondd hogy van BMW-d. 100%-os siker.
2018. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi biztos jó lesz ;)
2018. nov. 28. 21:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Jöhet még válasz :)
2018. nov. 28. 21:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Táncolni? Osztálytárs, évfolyamtárs? Többiek mit szoktak tenni?
2018. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a szalagavatón résztvenni... Mármint, én totál leszartam, el se mentem. :D Szóval nem kell emiatt izgulni... Nem bánod meg, mert később rajössz, hogy nincs semmi jelentősége az egésznek.


Ha pedig totál kihagyhatatlan számodra ez a dolog, akkor legyél férfi és állj elé és kérd fel. Mi ebben annyira nehéz nem értem...

Amúgy egy évre előre gondolkodni...kicsit túlzás. :D mondjuk lehet jobb ebben a helyzetben korán, mert nehogy befoglalják a csajt.

2018. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2018. nov. 29. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Kihagyni sem érdemes egy nő vagy egy tánc miatt.

És annyira azért nem egyszerű odamenni a csajhoz aki bejön. Mindenki csak mondja, hogy menj oda bátran. Hova, mikor, mások előtt vagy félre kell hívni, mivel kell kezdeni? Soha semmi konkrét, csak "légy férfi"...

2018. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen. Köszi
2018. nov. 29. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Odamész és megkérdezed, hogy van-e már táncpartnere a szalagavatóra. Miért kell ezen parázni? Ha nem mersz személyesen odamenni hozzá, akkor facebookon is ráírhatsz, és megkérdezheted. Most gondolj amúgy bele, hogy miért parázol. Mi a legrosszabb ami történhet? Az hogy azt mondja, hogy már van táncpartnere, vagy csak simán elutasít valami kifogással, ennyi. Nem leszel ezért megszégyenítve, vagy kibeszélve...
2018. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!