Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hajdúböszörményben az óvodaped...

Hajdúböszörményben az óvodapedagógia szakra való alkalmassági mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Előalkalmasságira szeretnék menni februárban. Csak nagyon félek tőle, hogy mennyire lesznek szigorúak az oktatók.

A tesi szerintem menni fog, mert nagyon szeretek sportolni. Az olvasást is igyekszem gyakorolni. Meg még összeszedem szépen a gondolataim miket fogok mondani. Viszont az ének részétől nagyon félek. Kitudom énekelni a dalokat amiket választottam úgy érzem, viszont nem tudom, hogy mennyire jó vagy szép. Soha se mondta senki sem, hogy hú de jó hangom lenne. Úgyhogy amiatt tartok sajnos.


Nincsen B tervem, csak erre szeretnék jelentkezni, ezért kezdtem rá parázni az alkalmasságira.



2018. dec. 1. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!