Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyh-i Zrínyisek, Krúdysok! Help?

Nyh-i Zrínyisek, Krúdysok! Help?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igen,minden évben fel kell tennie ezt a kérdést valakinek, akit aztán elátkoztok.Na de én nagyon kíváncsi személyiség vagyok,egy igazi kihívás. Meglátjátok majd :D.


Szóóóóval a kérdésem az lenne,hogy sokat kell-e tanulni.(taps,taps,taps)


Mivel a Zrínyiben van a nővérem,így tudom hogy klassz,erős gimnázium,és hogy mennyit kell tanulni körülbelül,hogy jó legyél.


Azonban,engem a Krúdy jobban érdekel,de semmit sem tudok. A kérdésem az lenne,hogy többet kell-e tanulni ott mint a Zrínyiben? És ha igen,mennyivel? Nektek mennyi idő(óra) egy másnapra normálisan felkészülni? Kilencedik osztályosan nehéz volt megtanulni hogy hogyan kell tanulni(jó ez hülye kérdés,de remélem értitek :D)?

Sok a sznob? Ha csúnya vagyok,elfogadnak? Tényleg nagyképűek a gazdagok?A tanárok engedékenyek? A vidékieket elítélik? Én vidéki suliból megyek,ahol naggggyon gyenge a tanítás,akkor meg fogok ,,fulladni" a tanulni valókba? (Kitűnő vagyok,itthon általában 30-40 pontot írok ami lehet hogy gáz na de mindegy, ha keményen dolgozok menni fog)


Körülbelül ennyi kérdésem lenne. Sajnálom ha valakit megbántottam,stb ,stb.


És igen, a Zrínyi a nyelv,A Krúdy a reál, ezeket már mindenhol olvastam.



2018. dec. 1. 21:49
 1/1 anonim válasza:

Szia! Azt nem tudom, hogy a Zrínyiben mennyit kell tanulni, de én a Krúdyban elég kevéskét tanulok. Naponta kb egy órát és mondhatni, egész jól fel tudok így készülni másnapra (nyilván vannak nehezebb napok, olyankor van, hogy 3-4 órát is tanulok, de kinek mi).

A tanárok nagy többségben nagyon segítőkészek, jól tanítanak.

Nem, szerintem nincs sok sznob és aki gazdag az sem nagyképű.

Egyáltalán nem tapasztaltam, hogy bárkit is elítélnének, főleg kinézet, külső alapján.


Bátran tudom ajánlani neked!

Esetleg megkérdezhetném, hogy melyik tagozatra szeretnél menni?

2018. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!