Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kost mit csináljak?

Szerintetek kost mit csináljak?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem az egyetemet,alapból nem akartam tovább tanulni, de apa erőltette. Kiiratkoznék az, mert nem tudnám elvégezni meg nem is tetszik. Már elterveztem az egészet, hogy mit fogok helyette csinálni, de apa konkrétan megtiltotta, hogy kiiratkozzak.
2018. dec. 4. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
És akkor mivan ha megtiltotta? Felnőtt ember vagy, nem kell az engedélye, hogy kiiratkozz. Bemész a Tanulmányi Osztályra, és kiiratkozol, ennyi. Vagy passziváltathatod is a következő félévet és akkor tudsz diákmunkázni is, aztán ha nem jársz be majd automatikusan kirúgnak, szóval ki se kell iratkozni.
2018. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!