Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok kifizetni...

Köteles vagyok kifizetni olyat, amit nem én tettem?

Figyelt kérdés
A suliban tintas lett a fal, (NAGYON KICSIT) es “allitolag” nem tudja a tanar h ki volt, ezert azt mondta h az egesz termet ujra ki kell festenunk, es meg a festeket is nekunk kell megvenni. Igazabol tudjuk h ki volt, o is tudja de nem akarja szerintem felfogni mivel azok akik voltak nyalistak, es kiskedvencek. Nemreg felujitas volt a sulinkba, festes minden es meg maradt nagyon sok festek, mondta a portas. En barmikor megmondom hogy ok voltak, allandoan ott vannak es szorakoznak a tanari asztal korul, meg a tablanal.. de ugyis arra fogja h nincs bizonyitek ugyhogy az egesz osztaly.. na es 22 ezres feher festeket akar venni, mindenkinek x osszeget be kell hozni.. azt mondja h a ballagas fugg ettol h ki hozza be meg ki nem...... koteles vagyok kifizetni?

2018. dec. 4. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ballagást nem tudja egyik tanár se ehhez kötni, szeretnek rémisztgetni hasonlókkal, csak éppen nem tudják beteljesíteni. Amúgy nincs nálatok osztálypénz? Ilyet abból kéne állni. Vagy ofőnek mondtad, hogy a portás adna festéket?
2018. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Menj az igazgatóhoz!
2018. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Ez csak puszta fenyegetőzés, a ballagást nem teheti ettől függővé.


Annyi következménye lesz, ha nem fizeted be, hogy valószínűleg utálni fog, és ezért szar jegyeket fog adni dolgozatokra meg feleltetésnél. Szóval Neked kell eldöntened, hogy ez megéri-e azt a pár ezer forintot. Sajnos a suli nem demokrácia, pedig sokan próbálják úgy beállítani :/

2018. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudja jol, hogy van meg festek.. allitolag azt akarja h tanuljunk belolexd ohhh hat az nem baj, mar igy is ram van szallva a semmiert sz*pat mint a szar de leszarom!:) De o tudja ballagashoz kotni mert o a valaki.. mindent megtehet:)....
2018. dec. 4. 19:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazgato a ferje , mellette van xddd
2018. dec. 4. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
És mit tud tenni az igazgató, odaáll az ajtóba hogy na te akkor nem ballaghatsz el? Ne légy már ilyen hülye végzősként.
2018. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!