Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki miből készül fel az emelt...

Ki miből készül fel az emelt biológia és kémia érettségire?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biosz mozaikos könyv, kémia villányis könyv:)
2018. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biosz: panemsulis könyv, Mándics Dezsőnek egy munkafüzete és roxfortos példatár

Kemia: Villányi kétszintű érettségis köny+munkafüzet és ötösöm lesz kémiából

2018. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő Mozaik + kémiából Villányi
2018. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kémia mozaik 11-12 es Villanyi ketszintu + otos peldatar

Biologia : mozaik 9 10 11 plusz panemsuli

2018. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt érettségizőként ezeket ajánlanám:

Biológia: MOZAIK 10-12. + a hozzátartozó feladatgyűjtemény, és korábbi érettségi feladatsorok.

Kémia: Előkészítős könyvem volt, amit ott kaptunk. Én nem tudtam a Villányiból tanulni, mert én nem szeretem a kitöltögetős könyveket, a mozaik általános kémiája szerintem kevés (legalábbis én nem értettem meg belőle). Az előkészítős könyvemet szívesen odaadom neked, nekem már nincs rá szükségem. Ebben jól és alaposan benne van minden, ami a kémia érettségire kell. De sokan készültek nálunk az előzőleg említett könyvekből is szép sikerrel. Legyen olyan könyved amiből te tudsz tanulni, oszd be a tananyagot. Ennyi a siker kulcsa :) Üdv, egy első éves orvosis :)

2018. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ha tényleg nem gond, akkor élnék azzal a lehetőséggel,hogy az előkészítős könyvedet elkérem.

2018. dec. 18. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!