Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosi érettségi felkészí...

Állatorvosi érettségi felkészítője milyen? Hogyan zajlik? Az alapokat is tanítják?

Figyelt kérdés
A biosz nagyon jól megy, szeretem nagyon. Ami kicsit problémásabb az a kémia, de még van időm behozni. A kérdésem az hogy a legalapabb (esetleg általános iskolás) kémiát is megtanítják?

#egyetem #biológia #kémia #érettségi #állatorvostudományi rgyrtrm
2018. dec. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Korrekt, tényleg jól tanítanak, de ha látják, hogy kevés vagy állatorvosnak, akkor közlik, hogy keress mást.


Az állatorvosi a legkeményebb hazai egyetem!

2018. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hm. Érdekes, amit az első írt. :D Az persze igaz, hogy az EGYIK legnehezebb egyetem az országban.

Viszont amikor én voltam 2 éve, akkor a néni aki a bioszt tartotta szerintem a jópár alkalom alatt 1-2 arcot ha megjegyzett közülünk, nem hogy ki való állatorvosnak és ki nem. :D Sőt, sokan nem is az állatorvosira készültek azok közül, akik ott voltak.


Nekem amúgy annyira nem volt szimpatikus a biosz, a néni csak ledarálta az anyagot, és azt se tudtuk, hogy most a diát próbáljuk kapkodva leírni vagy csak figyeljünk. Elvileg aki a kémiát tartotta az jobb volt, arra talán jobban megéri elmenni, mint a bioszra.

2018. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én jártam két éve, elég jó alapot ad. Az általános iskolás anyagot nem tanítják, emelt érettségire készít fel, abba annyira alap dolgok nem férhetnek bele. Ettől függetlenül, én még így is volt, hogy nem mentem be, mert csak olyanokról volt szó, amiket már tudtam. Ha sikeres emeltet akarsz, (és nem laksz túl messze,) szerintem érdemes bejárni, DE sokat kell mellette tanulni! Elvégre egyetemi oktató tartja, szóval a munka nagy része a tanulóra hárul. Sok sikert! :)
2018. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És igen, előfordulhat, hogy megjegyeznek. Én januártól már nem jártam be (másfél órát vonatoztam volna oda-vissza), és egy évvel később, mikor megkaptam ugyanazt a tanárt a gyakorlati órákon, nagyon szeretett azzal piszkálni, hogy hianyoztam a felkészítőiről. Persze csak vicceskedve, aki nekem tartotta, nagyon jó fej volt, mind az előkészítőn, mind az egyetemi kémiákon. :)

18:03-as voltam.

2018. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 ne viccelj már, mégis honnan látnák, hogy valaki jó állatorvosnak vagy sem.
2018. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!