Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek felmentésről szóló...

Matek felmentésről szóló papírt hol tudok szerezni? Eltűnt és nem találom. (többi lent) 17/L

Figyelt kérdés

Anno általános iskola 3. osztályában felmentettek matekból miután rájöttek, korrepetálás mellett is csak jó esetben a kettes szintet sikerült elérnem.


Jelenleg a 10. -es vagyok eü iskolában. A diri/matek tanár nem mentett fel, ahogy senkit akinek matek felmentése van, de nem is bánom, mivel a kettest félelem nélkül valahogy kinyögöm.


A probléma az, hogy miután következő évben meglesz az OKJ-m, maradok még 2 évet, hogy az érettségim is meglegyen. A felmentéssel ki tudnám váltani a matekot valami másra, vagy valami ilyesmit mondtak, de a lényeg, hogy nem kell matekból érettségiznem.


A papír teljesen eltűnt, mindenhol kerestem. Egy helyre rakom az irataimat az amúgy is kicsi szobámban, mégsem találom sehol már hónapok óta, tehát nincs papírom amivel bizonyíthatnám, csak a bizonyítványaim amiben az van írva, hogy "felmentve", de nem tudom, elég e. Az meg a másik, hogy biztosan idén jár le, vagy már le is járt, tehát mindenképp meg kéne hosszabbítani.


Ilyenkor mi a teendő, mit csináljak?



2018. dec. 6. 20:05
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Régen lejárt már. A Tanulási Képességet Vizsgáló Rehabilitációs Bizottságot kell megkeresni, az iskola tud benne segíteni.
2018. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolán keresztül juthatsz el a megfelelő szakszolgálathoz. De 16 éves kor felett lehet, hogy fizetni kell.
2018. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!