Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány ponttól küldik tovább az...

Hány ponttól küldik tovább az irodalom oktv-t? És kb. mennyi szokott lenni a szükséges pontszám, hogy bejuss a második fordulóba?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
70 pontot kell elérni azt hiszem ahhoz, hogy tovább lehessen küldeni
2018. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. dec. 10. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:

a második fordulóba bejutás pedig attól függ, hogy átlagosan hogyan sikerültek, nincs egy fix pontszám megadva.

Szerintem nem lesz olyan magas az átlagérték, vagyis inkább remélem, én speciel elég nehéznek találtam az idei feladatokat:D

2018. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hány pontotok lett? Szerintem a tavalyi nehezebb volt. Vagy csak többet készültem? :'D
2018. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tavalyi is durva volt ( főleg az előző évi feladatlapokhoz képest..), de szerintem ez se volt könnyebb
2018. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5 Amiatt (is) gondoltam, mert 65 pontra levitték tavaly, az idén viszont újra 70 lett a továbbküldési határ.
2018. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!