Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali vagy esti szakot...

Nappali vagy esti szakot valasszak inkabb?

Figyelt kérdés

Jelentkezni szeretnek egy szeptemberben indulo kepzesre. Nyiregyhazan elek, azonban a suli Debrecenben van, tehat bejaros lennek. Mivel jarnek jobban, a nappali vagy az esti kepzessel?

Nappalin nem csak tobbet tudnek tanulni, de tobb velem egy koruval (19-20) jarnek, mint estin. Mivel ugye 25 eves korig lehet csak nappali kepzesen resztvenni. Tartok attol, hogy estire inkabb azok jelentkeznek akik nappalira mar nem tudnak, aztan elvesznek ott a nalam sokkal idosebbek kozott, maganyoskodhatok ket even at :D Meg nappalin biztosabbnak latom a kepzes indulasat, ugyanis kell egy bizonyos letszam. Nappalira viszont necces a mindennapos atutazgatas. Persze tudom hogy nem en lennek a foldon az egyetlen akinek ekkora tavot kell megtennie de megis. Kolijuk nincs tehat az nem johet szoba.

Mit tanacsoltok, nappali vagy esti kepzest valasszak?



2018. dec. 12. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Az nem igaz, hogy 25-ig.

Tanárira járok Debrecenben és van egy 43 éves nő csoporttársam nappalin.

Szerintem a nappali jobb egyébként.

2018. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én anno azért mentem levelezőre, mert: utáltam a tesit...a fene fog 2 évig vagy meddig tesizni egyetemen :-) Amikor megtudtam van tesi a nappali képzések egyből elvetésre kerültek :-) A fene fog kis létszámú csoportban ücsörögni és kimenni a táblához mint gimben..meg referátum/referándum vagy mi a fenét adjak elő 600 ember előtt...a francokat! Ez a közszereplés elég volt a gimbe...levelezőn nincsenek ilyen baromságok na én ezért mentem kifejezetten levelezőre.....persze a vizsgákat megszoktam..egy idő után kizártam a körülöttem lévöket, de emlékszem életem első egyetemi vizsgáján lefagytam, hogy egy szobába ülünk 5-en és én a többi ember előtt feleljek..kellett vagy 2 év mire nem érdekelt ki hallja a feleletem :-) Ha egyedül lettem volna nem remegett volna a hangom :-) védésen szerencsére egyedül voltam a bizottság előtt az államvizsgákon - nekünk külön volt a védéstől és 4 db egymásután :-) meg már belejöttem a mások előtt szereplésbe...de ettől a refeakármitől kivert a víz gimiben :-) Szóval a nappali képzésben nem láttam semmi vonzót :-)
2018. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tarts észben: Csak nappalin lesz egészségügyi biztosításod, sem estin, sem levelezőn nem. Ez utóbbi kettő esteében fizetned kell havonta, vagy elmész dolgozni.
2018. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de ez nem egyetem csak egy szakkepzo ahol van felnott oktatas is. Idesz*rok ha ott is van tesi :D utaltam mindig az ilyesmiket en is
2018. dec. 12. 12:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszonom a valaszokat!😊
2018. dec. 12. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!