Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment szakra mely érettségi tárgyakat nézik?

Figyelt kérdés

Az infót nézik, ha az volt a választottam?

És azon túl miket néznek még?


Mikre gyúrjak nagyon az idei érettségire?

Tudom, hogy vannak tantárgyak, amiket nem vesznek számításba egyes karokon.


Infóból tavaly megcsináltuk egy oáran az isztályból az előrehozott közepet, mindenkinek elég gyatra lett. Nekem 60%. És ezért reménykedem, hogy azt hátha nem nézik oda, és még oda tudom tenni magam. Tudom milyen sok pont kell, hogy oda bejussak.



2018. dec. 15. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az infó sajnos nem számít bele, én is abból érettségiztem 5. tárgynak. 2-t kell választani ezek közül: matek, töri, gazdasági ismeretek, vagy valamilyen idegen nyelv.
2018. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem, akkor választhatom akár csak a törit és az angolt például? És akkor csak ezt a kettőt fogják figyelembe venni felvételi pontszámításnál?
2018. dec. 17. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem te választod, hanem amelyik kettő a legjobban sikerült az #1 által felsorolt tárgyak közül automatikusan azt számítják be.
2018. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!