Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valakinek...

Lehetséges az, hogy valakinek 12 diplomája van?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Párhuzamosan is lehet 2-t végezni, így még időben nem is tart olyan sokáig, relative. Alapképzés 3 év (kettesével 4 év, mert csak egymás után tud jelentkezni) és mesterképzés 2 év (kettesével 3 év).


Szóval, ha nagyon menő, kitartó és gazdag (mert fizetős lesz), akkor meg lehet csinálni.


Az más kérdés, hogy értelme nincs sok.

2018. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

4 év alatt 2 diploma, utána pedig 3 évente még 2db.

19 év alatt megvan a 12 db, ha nem csúszott soha.

2018. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is belegondoltam ebbe, már emlékszem, egy filmben volt egy fiatal régész, akinek 12 diplomája volt. Játszotta kb. egy 30 éves színész (ha jól emlékszem Carter doki a Vészhelyzetből), akkor elmerengtem ezen én is, hogy mekkora egy vetítés :D
2018. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos sok országban nem azonos a "diploma" fogalma, illetve nem mindegy, hogy ha valakinek van bsc, msc-je is egy adott szakból, akkor azt két diplomának, vagy egynek számítjuk, elvégre egy osztatlannal egyenértékű, azt pedig nyilván egynek számítjuk, és akkor még ott vannak a ráépülős szakirányú továbbképzések, amik többnyire 1-1,5 évesek mindössze, és szintén "diplomával végződnek".
2018. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


29

2018. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ebből 1 a BSc és 11 az egy éves mesterszak, akkor megcsinálható.
2018. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség


Gondoljatok már bele.

Elvégzel egy fizikus szakot. Ha ez megvan a matekot és a fizikát mindenhol elfogadják már, innentől mérnöki pályán a tárgyak jó része kiesik. Így a sima tárgyakból marad félévente kb 2 max 3. Ide meg már fel lehet venni 2 diplomát párhuzamra, és mindig egyre kevesebb lesz a tantárgy.

2018. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Volt középiskolás tanáromnak 9 diplomája van, mellette meg vagy 8 szakmája :)
2018. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!