Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Károli, Pázmány Kínai szakon...

Károli, Pázmány Kínai szakon csak animések és kpopperek vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék kínaira jelentkezni, de félek, hogy nem illeszkednék be a közösségbe. Van egy ismerőröm aki kínaira jár és csak kpopper, animés barátai vannak onnan. Szóval vannak olyanok akiknek más az érdeklődési köre?
2018. dec. 16. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Kínai szakon? Animések és kpopperek? (?)

Nem inkább a japán és koreai szakon?

2018. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, kínai szakon mivel ott van két ismerőröm is akik animések és kpopperek, és az összes barátjuk akik arra a szakra járnak, ezekért vannak oda, és ők mesélik folyton, hogy szinte mindenki akivel beszélnek, animések. Ezért vagyok rá kíváncsi, hogy mások is vannak-e.
2018. dec. 16. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kpopnak és az animének nem sok köze van Kínához, szóval inkább azt mondanám hogy a kínai szakra a kínai/keleti kultúrák érdeklődői mennek vagy azok akik kihívásra vágynak. Amúgy meg az animések meg a kpoposok se automatikusan weeabook akikkel semmi másról nem lehet beszélni, csak animékről meg kpopról szóval simán betudnál illeszkedni szerintem.
2018. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor neked ott valamit nagyon félremagyaráztak. Kpoperek Koreai szakra szoktak menni, animesek meg Japán szakra.

Max elvétve 1-2 lenne ilyen kínai szakon csak. De ott már gondok kezdődnek, ha van idejük barátkozni, mert a kínai szak ahogy olvastam elég húzós és elég sokat tanulós (töményen adják le az anyagot, nem érdeklik a tanárokat, hogy te még nem tanultad meg).

2018. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Uolsó! Úgy látom te nem kínai szakra jársz szóval nem értem, hogy külsősként miért mondod, azt, hogy félreinformált engem olyan, aki maga is kínai szakra jár. Örülnék ha olyan válaszolna, aki maga is kínaira jár mert csak ő lehet hiteles forrás
2018. dec. 17. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutass már olyan szabálypontot az oldal szabályzatában, ami megszabja ki írhat egy kérdés alá. :D Normálisan leírtam a dolgokat, hiába hisztizel. Ennyitől besértődsz akkor az egész egyetemre jelentkezést felejtsd el, mert ott még nagyobb pofonokat fogsz kapni.
2018. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem hisztizek, csak nem értem, hogy miért válaszolsz egy olyan kérdésre, amire nem tudod a választ. Főleg, hogy ugyanannyit tudsz a témáról mint én. Ezért szeretném, ha olyan válaszolna, aki maga is tudja.


Mindenesetre köszönöm a választ nektek :)

2018. dec. 18. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm a Pázmányra jár kínai szakra, nem tudok róla, hogy kpopper lenne, de meglehet, hogy animés, mert ahogy láttam, ő is kedveli a Mondo facebook oldalát. :D Mindenesetre sosem jött szóba köztünk a téma, szóval tuti nem az a weeaboo típus.


Egyrészt az anime japán, a kpop koreai, szóval azok, akik nagyon ezekbe vannak túlzottan belebolondulva, inkább azokat a nyelveket választják. Szóval a szélsőséges rajongókkal inkább ott találkoznál.


Viszont az, hogy valaki szereti a kpopot vagy az animéket, még nem jelenti azt, hogy csak ez érdekli őket, és ne tudnál beilleszkedni közéjük. És nem csak ilyen szakokon vannak ezek iránt érdeklődő emberek. Én például hittudományira járok (vidéken) és szeretem a Koreai és a Japán kultúrát, a kpopot és a doramákat, a szaktársaim fele meg animés. :D De nem olyanok, akik csak ezekről beszélnek, kb. egyetlen beszélgetés volt, amikor ez került szóba, akkor derült ki. Szóval szerintem be tudnál illeszkedni, hiszen egy embert nem csak egyféle dolog érdekel. :)

2018. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2018. dec. 21. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!