Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1-est kaptam matekbol, de...

1-est kaptam matekbol, de eddig mindig 5ös voltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy eddig mindenből 5-ös voltam meg ugye minden jo, de volt egy felmérő amire nem volt idom befejezni, az osztály nagy része sem tudta befejezni, ez 3-as lett. Anyám leorditotta a fejem és kaptam egy nyaklevest. A mai nap folyamán matek órán le ellenőriztek a hazit jegyre, ez 1es lett. Haza mentem nem mondtam el, és közöltem hogy toribol tz-t írunk, majd erre elvettek a gépem pedig nem is csinaltam semmit. Ezek után teszem fel a kérdést: hogyan mondjam el anyukámnak (egy idegbeteg állatnak) hogy egyest kaptam matekbol?



2018. dec. 17. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Muter, karót kaptam. Máshogy nem megy.
2018. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első körben tedd jó kategóriába a kérdést.
2018. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15%
Azért vették el a géped hogy tanulj a dolgozatra! Nem véletlen akadtak ki a hármason, mert azt akarják hogy a tanulással foglalkozz hogy a legjobb eredményeid legyenek hogy az életed is jól alakuljon.
2018. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!