Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha csak a...

Mennyire gáz, ha csak a bulizás miatt kezdtem el az egyetemet?

Figyelt kérdés

Úgy értem én csak inni,bulizni,csajozni akartam.


Úgy gondoltam,hogy munka mellett,most a huszas éveim végén mégegyszer utoljára kibulizom magamat.


Az igaz,hogy a vizsgák előtt egy tantárgyból magajánlották az ötöst,de a többiből súlytalannak érzem magamat.


Viszont most januárban jönnek majd a vizsgák és eléggé aggódok.



2018. dec. 25. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Megbuksz mindenből, nem fognak kirúgni egyből. De őszintén, van értelme?
2018. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igazolás a primitivizmusról.

1. Foglalod a helyet és pocsékolod a pénzt

2. Elkotyavetyéled a lehetőségeidet

3. A "bulizás" által egy rakás agysejtedtől búcsút veszel és leértékelődik az életedben a fizikai intimitás jelentősége.

4. Kikötsz valami alja munkahelyen végül és rájössz, hogy se felsőbb papírod, se munkatapasztalatod, se lelki teherbírásod, se esélyed egy normális kapcsolatra.


Jah, "hogyan legyél vesztes" tökéletes receptje. Gratulálok!

2018. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem szerzel valami ütőképes szakmát (kőműves, villanyszerelő stb) akkor pár év munka után fogod bánni a döntésed, hogy a buli volt a legfontosabb.


1-2 évig jó ez, de amikor el akarod kezdeni majd a saját életed, lakás meg hasonló célok és munkahelyen majd 140ért úgy beszélnek veled mint valami idióta senkivel akkor majd rájössz.


Én időben váltottam a hozzáállásomon. De látom mennyivel előrébb kerültem ezzel azoknál akik viszont nem.

2018. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez lemaradt: 15-20 on pár éves koromig menőnek gondoltam a bulikat, péntek- szombat matt részegre való piálást. Sőt még hétköznap is benne voltam.


Most mondjuk 25-30 között k*va szánalmasnak tartom amit csináltam. Megváltoznak az ember piorításai.

Mondjuk úgy se hiszed el, én se hittem el amikor ezt mondták.

2018. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Különben,van munkám és 27 éves vagyok.

Munka mellett tanulok.

Nem írtam bele a kérdésbe, mert nem tűnt fontosnak,de van egy kis házam az egyetemtől 20km-re.

2018. dec. 25. 20:50
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
27 évesen itt tartasz? :O Atya ég! :((((((
2018. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a probléma? Arra vigyázz, hogyha államin tanulsz, akkor két félév után, ha nem végzed el a képzést, vissza kell fizetned a tandíj összegét. (Legalábbis 2013-ban ez még így volt, nem néztem utána most, hogy azóta változott-e valami ezt illetően)
2018. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kimaradt az életemből az,hogy egyetemre járják,mivel érettségi óta dolgozok folyamatosan,hogy legyen saját házam.


Miután elértem ezt a célomat úgy gondoltam,hogy megérdemlek egy kis szórakozást.

2018. dec. 25. 20:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó helyre mentél bulizni és csajozni. Mert a felsőoktatásban több a munka (tanulás, időráfordítás meg stressz formájában) mint egy munkahelyen.

Laza és nyugis, meg időben is ráérős életem csak a szülői gazdaságban volt. Akár az év 365 napja buliból állhatott volna, de nem voltam bulizós típus.

2018. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem értem, hogy mi a bajod, amikor a célod az egésszel az volt, hogy bulizz. Ezt elérted, nem? Akkor mit fsol a vizsgáktól? Úgyse számít, nem?
2018. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!