Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire izgultatok jogsi előtt?

Mennyire izgultatok jogsi előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én most januárban vizsgázok kreszből. Tudom ez másnak semmiség, de én nekem most ez a legnagyobb problémám.

Nagyon szeretnék egy jogsit, és most így 25évesen tudom maganak finanszírozni. Viszont, ahogy ismerem magam, nagyon izgulós vagyok, szabályosan remegtem vizsgák előtt is. Annyira féltem hogy elfelejtettem sok mindent. Félek, hogy ez lesz a kreszvizsgán is. Online csinálom, így lehetőségem van gyakorolni,néha sikerűl néha nem, és ez is aggaszt. Mesélnétek ti, hogy éltétek meg a kreszt?



2018. dec. 27. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Harmadjára már nem izgatott a dolog... :'D

Nekem januárban lesz a forgalmi, lehet, elsőre ott sem engednek át, de akkor majd megyek másodszor is. De jó előérzetem van, mert végre tudom is, mit miért csinálok, nem csak néha értelmetlennek tűnő kérdésekre magolom az előre legyártott, szándékosan félrevezető válaszokat.

2018. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kreszt 7 perc alatt hibátlanra írtam:D

A forgalmin meg 2-szer megvágtak, mert szó szerint remegett kezem-lábam a vizsgadrukktól (pedig a gyakorlóórák kifejezetten jól mentek) Végül úgy mentem át, hogy megkértem az oktatót, reggeli időpontot foglaljon (a korábbi alkalmakkor csak késő délutánra kaptunk időpontot és egész nap ezen kattogva szépen kicsináltam magam még a vizsga előtt:S), így nem volt időm idegeskedni és annak ellenére, hogy a legnehezebb útvonalat húztam, simán átmentem:D

Szóval próbálj meg nem aggódni:D

Sok sikert!

2018. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kresz jo volt kb 15 p voltam bent. Nem volt nehez csak gyakorold szepen tovabb a

programot ha etitan akkor a vizsga kerdesek 80% tartalmazza a program vagy tobbet. Szoval minel tobbszor csinalod annal jobb.

2018. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha etitánon csináltad és gyakoroltál sokat semmi aggódnivalód nincs. Szinte ugyanazok lesznek a kérdések. :)

Nekem a kresz elsőre lett meg, a forgalmi másodjára.

2018. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kétszer szereztem jogsit, egyszer Magyarországon, később külföldön. Az elsőnél emlékszem, hogy egy csomó dolgot csak bemagoltam, de igazából fogalmam sem volt sok mindenről. Sokkal könnyebb volt a másodiknál, mikor már volt vezetési tapasztalatom, és nem csak elméletben kellett tudni a dolgokat. Magánál a forgalmi vezetésnél még úgy is izgultam a vizsgán, hogy előtte már jó ideje vezettem.
2018. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Végigpörgettem vagy 3x vizsga előtti napokban a kérdéssort, vizsgán meg én végeztem leghamarabb, mondjuk minimum elegendő ponttal. Abszolút nem izgultam

Forgalmi vizsga már más volt. Elsőre ott is laza voltam, nem görcsöltem, meg is jegyezte a biztos, hogy milyen magabiztos vagyok majd ő ugyanolyan magabiztossággal megbuktatott. Második vizsgán már néha elérte a 200at a szívverésem(méri az órám) végig halálközeli állapotban voltam, de szerencsére meglett.

Nagyon féltem, hogy ez az élmény elront és nem fogok többet tudni vezetni, de beültem a kocsiba és ugyanolyan lazán mentem mint előtte

2018. dec. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én KRESZ vizsgán elsőre megbuktam, másodjára mentem át csak. Nem izgultam annyira, mint hittem, de javaslom, hogy figyelmesen olvasd el a kérdést és ne kattogj azon, hogy csak 1 perced van, főleg, hogy a kérdést amiben nem vagy biztos át lehet ugrani, aztán a végén újra megkapod és elég akkor megválaszolni. :) Csak nyugodtan, gondold át, lesz rá időd. Talán az elsőnél az volt a baj, hogy én kapkodtam.


A forgalmin elsőre átmentem, pedig ott remegett kezem-lábam. Az oktatómmal nagyon jó kapcsolatba kerültem, így bátran végigbőgtem az utat a Közlekedési Hatóságig, csoda, hogy láttam az utat a könnyeimtől és nem okoztam forgalmi zavart... :D Sajnos én egy elég csendes és kimért vizsgabiztost fogtam ki, végig csend volt az autóban, csak azt hallgattam, hogy merre menjek.

Aztán mikor visszatértem megálltam a szegély mellett és hopp, közölték, hogy sikeres a vizsga. :D

Javaslom, hogyha odakerülsz - vagy bárki olvassa, aki előtte áll -, hogy ne menj bele olyan helyzetbe, amiben nem vagy biztos és csak olyan parkolási módot válassz (mert te választod és ezt pl én nem tudtam) , ami a legjobban megy. (én jobbra hátra 90 fokban parkoltam, és elsőre korrigálás nélkül sikerült)


Mindenkinek sok sikert, rám még az elsősegély vár, amitől viszont nagyon parázok... :D

2018. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kresz az alapja mindennek, ha e-titanon tanulod, akkor a probavizsgakat orrverzesig gyakorold, sima lesz, menni fog, en ugy emlekszem, fullra ugyanazok a kerdesek voltak az eles vizsgan is, mint amiket az e-titan programban lehetett a probavizsgan gyakorolni. (18/L, C+E jogsival a hata mogott) sok sikert!:)
2018. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!