Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes elvégezni ilyen...

Érdemes elvégezni ilyen online kurzusokat?

Figyelt kérdés

[link]


OpenLearn-ről lenne szó, ahol rengeteg féle online kurzusokat lehet elvégezni a The Open University által, teljesen ingyen, és még igazoló papírt is adnak róla, hogy elvégeztük. (Szintén ingyen, ellenben az edX-el)


Leginkább az informatikai jellegű szakokra gondoltam.

Nyilván nem világot akarok váltani ezekkel, viszont jelenleg proginfó alapképzésen tanulok, szóval gondoltam csinálnék 1-2 ilyen tanfolyamot mellette. (Leginkább olyasféléket, amik elmaradtak a szakomról, vagy nincs benne a tantervben amúgy sem.)


Ezeket bele lehet írni a CV-be, illetve dobnak rajta valamit? Gondoltam már azért megérheti, hogy esetleg a jövőben egy munkáltató látja, hogy törekedek a tanulásra/fejlődésre egyetemen kívül is, a saját szabadidőmben.

Mit gondoltok?


EdX és a hasonló társait azért hanyagolom egyelőre, mert ott 50 dollárt kérnek az igazolópapírért, de én tényleg csak az effort miatt csinálnám ezeket, viszont fizetni nem szeretnék ha nem muszáj.

(Főleg ha hasonlók ezek a szakok amúgyis amit én linkeltem)



2018. dec. 28. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Igazolópapír = oklevél* (így értettem)
2018. dec. 28. 22:41
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb nem leszel tőle, a munkáltatód ebből tényleg láthatja, hogy érdekel a dolog, illetve azt is, hogy egész vállalhatóan beszélsz angolul. Az más kérdés, hogy ha egy proginfós diploma mellett nem találsz munkát, akkor nem egy ilyen online kurzus fogja egyenesbe hozni a karriered.

Amennyiben érdekel, vágj bele, ha tényleg ingyenes, vesztenivalód sincs.

2018. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!