Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nm szereti...

Thoughtful kérdése:

Van itt olyan aki nm szereti a kolis életet főleg a társaság miatt? Van vmi tippetek h mit csinaljak👇👇

Figyelt kérdés
Nem 9. Óta vagyok kolis ezért én vagyok itt az új gyerek ez eleve szar. De sztem nem emiatt van h senkivel nem jövök ki. Eddig mindenhol megtaláltam a saját társaságom suli vagy ahol épp sportolok de itt nem és ez nagyon rossz. Gondolkoztam azon h kolit váltok de ott szinten újlennek és lehet csak rosszabb lenne mert itt legalább a szobatatsaimmal kijövök nagyjából. Vagy haza megyek de otthonról nagyon sokat utaznék. Meg am szeretek kolis lenni mert önállóbb vagyok stb de nagyon sokszor rosszul érzem magam h nincs ott társaságom vagyis folyton vannak körülöttem emberek de leszarnak

2018. dec. 28. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem akik nyitottabbak feléd (pl. a szobatársaid) azokkal próbáld meg szorosabbra fűzni a viszonyt (próbálj meg velük közös témákat keresni, hívd el őket moziba v ilyesmi). Ne arra törekedj, hogy mindenhol mindenkivel jóban legyél, mert az valóban nehéz. Elegendő pár emberrel, akikben tényleg utána megbízhatsz. És később általuk is megismerhetsz több embert.
2018. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is az a célom h mindenkivel jóba legyek csak nekem 1 ember is elég lenne akivel mindennap mindent meg tudnék beszelni
2018. dec. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!