Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Felvin a dokumentumpótlás...

A Felvin a dokumentumpótlás időszakában feltölthetek tavalyi nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Van egy középfokú nyelvvizsgám angolból, amit tavaly szereztem, idén év vége előtt nagy valószínűséggel lesz egy felsőfokúm (szintén angol).


Most kell jelentkezni (feb. 15-ig) ugye egyetemre. És az lenne a kérdésem, hogy - mivel nem kaphatok mindkettőért pluszpontot- ezért most töltsem fel a középfokúmat és ha majd meglesz a felsőfokú, akkor valahogyan ezt majd kiszedem és a helyére írom a felsőfokút VAGY most ne írjak be semmit és majd a dokumentumpótlás alatt feltöltöm a felsőfokút? Csak az a baj, hogy ha mégsem sikerül a felsőfok, akkor feltölthetem még a dokumentumpótlás időszakában a tavalyi (tehát február 15. előtti) középfokú nyelvvizsgámat?


Lehet, hogy túlparázom, de nem szeretném elrontani.


Köszönöm :)



2018. dec. 29. 11:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a választ :)
2018. dec. 29. 11:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit se kell feltölteni, automatikusan átkerülnek a nyelvvizsga adatok a nyak-ból a felvihez.
2018. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!