Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem bírok tanulni, velem van...

Nem bírok tanulni, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen rászánom magam tanulni, egyetemre járok 1 éve, 1-2 perc olvasás után eszembe jön még mit elfelejtettem csinálni, mit csináltam múlt éven, ha találkozok valakivel mit el ne felejtsek, aztán pc játékokat hogy úgy játszanám most amit amúgy nem is játszok...

Szóval nem bírok figyelni, tanulni, minden bajom van csak ne keljen, szinte már fájdalmas...

Bennem a hiba, vagy kellene valami agyserkentő tablettákat/teákat használnom? Oké hogy 1x-2x de már 1 éve...


2018. dec. 29. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj! Én nem bírom a belek látványát, ezért nem vagyok hentes. Ha annyira utálsz tanulni, hogy szinte már fáj, mi a csodának jársz egyetemre? Nem kötelező.
2018. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a baj hogy nincs motivációd.Szereted a szakot ahová jársz?
2018. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért járok hogy legyen papírom és könnyebb legyen az elhelyezkedés a mai világban...
2018. dec. 29. 19:02
 4/4 anonim válasza:
100%
Akkor itt lesz a baj. Nem szereted amit csinálsz ezért nem megy. Én utálom a biológiát, és nekem sem megy. Amit ajánlani tudok, (ha szamít a véleményem) az az, hogy próbálj meg csak a tanulni valóra koncentrálni. De az fejben dől el, hogy akarsz-e tanulni, vagy nem.
2019. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!