Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is féltek a felvételitől?

Ti is féltek a felvételitől?

Figyelt kérdés
Szoktam gyakorolni felvételi feladatsort matematikából és magyarból is. A magyar 40+-os mindig , de a matek nagyon nehéz, és nem igazán megy. A gimnázium ahova szeretnék menni nem olyan nagyon erős. A bizonyítványom 4-es 5-ös. Ha a matekom nem lesz olyan jó , van esély hogy felvegyenek? Hány ponttól számít jónak a matek pontszám? Ti hogy vagytok vele ? Mennyi pontot szoktatok elérni? Ti is féltek?
2019. jan. 2. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges ettől felni életed leggyengébb felmeroje lesz ha írsz egy 10-20 matekot már biztos felvesznek ha nem olyan erős a suli de lehet alatta is ha ilyen jók a tanulmányi eredményeid
2019. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rabszolgaképzés... :(
2019. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak tönkre tesz téged a magyar oktatás.


Azt nem a 21. századra tervezték.

2019. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Most fogok felvételit írni, félek én is. Nekem úgy volt legalább is amikor gyakoroltam matek és a magyar is ilyen 35-45 közötti (bár a matekom mindig jobb). A matek tanárom azt mondta, hogy a 20 feletti az egész jó azzal már be lehet jutni egy ilyen közgazdaságiba. 30 feletti az már jó annak aki kevésbé erős gimnáziumba szeretne menni.

Remélem segítettem, ha szeretnéd szívesen segítek matekban :)

2019. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!