Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 óra után 5 perccel nincs...

4 óra után 5 perccel nincs semmilyen tanári felügyelet ált. Suliban?

Figyelt kérdés

4 előtt nem lehet elvinni a gyereket a suliból, csak ha papíron kikérem.

4 óra után 5 percig van tanári felügyelet az iskolában...

Sajnos nem értem oda a suliba közlekedési okokból, csak 4 óra 10 percre, tehát 5 percet késtem. A 2 gyerekem egyedül, felügyelet nélkül állt kint az utcán, a járdán, tanár nélkül. A tanár 4 ora 5 perckor elment, mondván várjanak csak, amíg odaérek...

Több ismerőssel is beszélgettem, a környékbeli (másik települések) iskolákban mindenhol legalább fél 5ig van tanári felügyelet, de átlagban 5 óráig. És a tanár nem lép le, amíg minden gyereket el nem visznek.

Ez máshol is általános jelenség, hogy 4 után kirakják a gyereket az utcára, hogy várjon, amíg nem jönnek érte?


2019. jan. 3. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az utcára nem. Nálunk úgy volt h 4-kor elengedték őket akinek volt írásos engedélye hogy egyedül mehet haza. Illetve a kisebbeket testvére vitte haza aki meg mondjuk szemben lakott az iskolával azokat átkísérték a túloldalra. Akiért nem jöttek időben és nem volt írásos engedélyük azok a tanári előtti folyosón vártak. Ha már nem volt tanár mert lehetséges takarító mindig volt az iskolában. Ilyenkor ők feleltek értük vagy velük volt megbeszélve.
2019. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A régi iskolánkban volt tanári felügyelet, mindig volt 1 ügyeletes tanár, aki az aulában volt az ottmaradt gyerekekkel. Most külföldön élünk, itt nincs felügyelet, 3.30-kor kiengedik a gyerekeket az iskola elé. De az irodában 4-ig dolgoznak, ha valakiért nem jönnek időben, bemehet telefonálni.
2019. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk általánosban fél ötig volt, de szerintem ha valakiért nem értek oda időben akkor sem ment el a tanár.
2019. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!