Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes megcsinalni az ovodai...

Érdemes megcsinalni az ovodai dajka tanfolyamot, ha nagyon szeretnem, de keveset fizet es az ovono parancsolgat?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok.

Jelenleg arufeltolto allast keresek, hogy osszeszedjem a penzt a tanfolyamra. (kb 120ezer)

Erettsegim van "csak"


kit mit mondd? esetleg tapasztalatok?


illetve az erdekelne Sopronban (ahol elvileg magasabbak a fizetesek) kb mennyit kapnek, 120-140 jol tudom?


koszonom!



2019. jan. 3. 23:48
 1/2 anonim válasza:

Külföldön megfizetik ha jó a nyelvtudásod. Ki kell fogni itt Pesten adnak 150-180at is, távolabbi helyeken jó ha 120 megvan.

Nem érdemes belevagni, tapasztalat, en is erettsegivel raktarban vagyok 20 evesen. Szedem a penzt ossze es indulok ki, 300-350ezer es egy barattal vagy valakivel neki kell vagni. Itthon csak kicsikarjak a penzt az emberbol. Persze most megkeresem 8oraba a 240et de tobbre vagyom. Egy biztos, ha az embernek van jo nyelvtudasa es valamennyi penze indulasnak az nem itthon van.

2019. jan. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érettségi betanított munkára elég kb. Nem attól kell várni a milliósfizetést, arról nem az ország tehet, hogy szaktudás nélkül szerényebb a fizetés
2019. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!