Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsga felkészülés tippek?

Vizsga felkészülés tippek?

Figyelt kérdés

4 hét múlva vizsgáim lesznek és persze eddig is tanultam, nem most ismerkedem a dolgokkal, hanem ismételnem és gyakorolnom kell, de azt nagyon alaposan, illetve van 1-2 új anyag is, amit meg kell tanulnom.

Nem igazán vizsgáztam eddig, ez lesz az első igazi vizsgám, ezért szeretném jól csinálni és jó eredményeket elérni.

Írásbeli és szóbeli is lesz. Én mindig a szóbelitől félek jobban, mert az írásbelin tudok gondolkodni, javítani, szóbelin nem, ott kapásból kell mondanom, ráadásul ott vannak a tanárok és félek attól, hogy valami fontosat kihagyok, elfelejtek, összekeverek valamit, stb.

Megmérettetések előtt pedig mindig izgulok, valószínűleg most is fogok. Ha átgondolom, semmi értelme izgulni, hiszen én tanultam, felkészültem, megbukni úgysem fogok és azért akkora hatalmas tétje nincs a dolognak most, de én akkor is izgulok.

Szívesen vennék pár tippet, tanácsot, hogy hogyan készüljek fel sikeresen, na meg úgy, hogy ne hülyüljek bele a tanulásba, mert minden napra tanulást tervezek.


2019. jan. 6. 08:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!