Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugy erzem nem fog menni a...

Ugy erzem nem fog menni a vizsga, hiaba tanultam rengeteget?

Figyelt kérdés

Karacsony ota keszulok, holnap utan vizsga es ugy erzem elfogok hasalni. 12 temakor van, ezekbol 2-t kell majd kidolgozni masfel ora alatt, 1,5-1,5 oldalas esszekben.

Magoltam, vazlatoltam, kormoltem, visszamondtam, leirtam oket, tegnap mindegyikkel 1-1 orat foglalkoztam plusszba, de ma leultem, hogy probakent leirjam oket, es eszembe se jutott, hogy kezdjem el, melyik tetel mirol szol, mivel mindegyik nagyon-nagyon hasonlo, es osszevissza keverem oket, teli vannak nevekkel, evszamokkal, ugyanazokkal a korszakokkal stilusokkal csak mas sorrendben stb..

Rettenetesen felek, ez az egyik legtobbet szamito vizsgam, pedig csak alapozo targy, koze nem sok van a szakomhoz, nem is erdekel annyira, megis ugy erzem, hogy hiaba keszultem mindennap idaig, mar semmi ertelme erolkodni ebben a 2 napban, csak a szerencseben bizhatok.


2019. jan. 6. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha mindent amit tudtàl negtanultàl és nem hiànyzik semmi anyqgrész akkor hagyd abba a tanulàst. Komolyan. Kell az agyadnak a pihenés.
2019. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy ennyi tanulás után úgy érzed, hogy nem tudsz semmit. Sokat készültél, minden kavarog a fejedben.

Ilyenkor az szokott nekem segíteni, hogy vizsga előtti nap összegyűjtöm egy-egy külön lapra témakörönként, hogy mi tartozik oda. Nem írok egész mondatokat, csak neveket, kulcsszavakat, évszámokat. Időnként még rajzolok is hozzá. Így tudom a fejemben rendszerezni, hogy hova mi tartozik.


Az izgulásomon pedig az szokott segíteni, hogy elképzelem, mi a legrosszabb, ami történhet. Az, hogy nem jut eszembe semmi, megbukok. Akkor mi van? Nem hal meg senki, sőt még csak nem is csúszom meg a tárggyal. Megyek a következő időpontban. Az kellemetlen, mert szívesen túl lennék rajta, de azért nem nagy tragédia.

2019. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy ment?
2019. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!