Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Passziváltatni lehet akkor is félévet, ha korábbi félévekben csak nagyon kevés kreditem lett és már volt passzív félévem is?

Keress kérdéseket hasonló témákban: passzív, félév, egyetem

jan. 7. 15:59  Privát üzenet  

A válasz
Ha csak egy passzív féléved volt akkor még mehetsz egyet passzívra, ha elhasználtad mindkét passzív féléved, akkor már nem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 7. 16:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az egyetemen valakinek elfogynak a passzív félévei, és adott félévben nem tudja folytatni, akkor később milyen lehetőségei lesznek? (bővebben lent)
Szerintetek egy korábbi vagy későbbi vizsgára érdemesebb jelentkezni?
11 osztályos tananyaghoz köthetőek a korábbi évek tananyaga?
A plágiumszűrő ebben az esetben a korábbi szakdolgozatomat is kidobná?
Ha 2 félévet vagyok passzívon "A" egyetemen, majd átmegyek "B" egyetemre, és az első 2 félévet passziváltatom, vissza kell fizetnem "A" egyetemnek a korábbi aktív félévek tandíját?
Egyetemen szakváltáskor annyival kevesebb államilag támogatott aktív és passzív félévem lesz, amennyit elhasználtam a korábbi szakon?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!