Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés
MrPamacs12 nevű felhasználó kérdése:

A szaktanár kitörölheti az egész éves naplónkat?

Ma az egyik gyerek elkezdett dúdolni egy dalt, erre a tanár idegbeteggé változott, miközben viszonylag kedves és ritkán szid le minket... Én most full 5ösre állok de azt mondta, hogy mindenkinek kitörli az e-naplóból a jegyeket (persze amit ő tanit) és félévig arra megy, hogy a legtöbb gyereket megbuktassa, majd évvégén is... Lehet ilyet csinálni, főleg félévkor? Ráadásul a tanitásért is fizetni kellett, hisz alapitványi... Olyat ne irjatok, hogy a szülőket küldjük be, hisz ha elmegy ez a tanár nem lesz ki

tanitson minket+ Mondta is, hogy nem érdekli felőle az ambucmant is kihivhatjuk... Mondjuk ekkor majdnem megfulladtam a visszafolytott nevetésbe. Lehet hogy tegnap Hitler tanárúr maratont tartott... Igazából meg mi a f4szt kell kollektiven büntetni az osztály-t azért mert egy gyerek 5mp-ig dúdolt valamit... Akkor büntetné meg a gyereket, de akkor se rontsa el azt, amit más felépitett magának...Ugyanis nekem sem az ölembe pottyantak az 5ösök.......

Keress kérdéseket hasonló témákban: tanár, félév

2019. jan. 7. 17:33  Privát üzenet  

A válaszok

Ember legyen a talpán az olyan tanár aki ezt megteszi egy egész osztállyal úgy, hogy a lelkiismerete nem szól közbe.

Ha mégis, akkor meg rágja a küszöböt a maradék életében amiért ennyire visszaél a hatalmával. Tanárként megbukott.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2019. jan. 7. 18:04 Privát üzenet
Nem

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2019. jan. 8. 18:39 Privát üzenet
Köpjétek be ofőnek vagy az igazgatónak. Ilyet nem csinálhat. Amúgyis, lehet, hogy kérdőrevonnák, ha egyszercsak eltűnnének a jegyeitek; hogy mi az, hogy félév van; itt a félév a nyakunkon, aztán nincsenek jegyei a gyerekeknek. Szóval őt vennék elő, hogy az ő hibája lenne. Ha meg akkor megijedne, és elkezdene mindenkinek egyeseket beírni, megintcsak megszívná , merthogy ha valamelyik tantárgyból az osztály 75%-a, vagy több megbukik, akkor az nem a gyerekek hibája, hanem a tanáré. Szal ez az egész az ő sara lenne, magával is kiszúrna egyben. Tehát ha van némi esze, akkor nem teszi meg; magával se szúrna ki. Meg amúgy akkor még el kéne viselnie a sok reklamáló szülőt is. Szóval lehet, hogy az csak egy ilyen olcsó ócska kis fenyegetés volt; vagy pedig dühből mondta, mert pl meghalt az apja , és kiesett a gyeplő a kezéből, és amúgy valójában nem is rátok v csak arra a gyerekre haragszik, hanem túl sok volt benne a feszkó. Meg amúgy lehet, hogy amit a szülő leláttamozott, azt nem tudja kitörölni. Szóval láttamoztasd le az összes jegyedet a szülővel, akár még nyomtasd ki az indexedet is, anyukád-apukád tesód legyen a tanud, hogy onnan nyomtattad ki, és ott is írasd alá papíralapon is. nem tudom, az E-napló hogy működik. Szal amúgy én asszem, hogy igazándiból nem kell aggódni, mert nagyon kivívná igensok embernek a haragját egy ilyen cselekedettel. Szóval én asszem, nemannyira van mitől tartani.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2019. jan. 8. 20:10 Privát üzenet
*Amúgy mindenki nyomtassa ki, és az ofő is csekkolja le, hogy be vannak írva a jegyek, akár jegyzetelje is ki, hogy kinek hány ötöse van, vagy nyomtassa ki ő is, ha ki tudja, és akkor ott lesz az ofőnél a bizonyíték, hogy megvannak a jegyeitek, sé az a másik tanár csak meg akart szívatni. És ráadásul egy milyen piti dolog miatt; mert egyvalaki dúdolt, és ezért meg akarná buktatni az egész osztályt. Nem vall túlzott intelligenciára.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2019. jan. 8. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fejlemény: Mai óràn úgy jött be mintha semmi sem történt volna, mesélt hogy régen mi volt a hobbija meg ilyenek :D Elég fura fazon, de a jegyeket hàl' istennek nem törölte :)

# 5/6Időpont 2019. jan. 9. 16:50 Privát üzenet

Ezt a kollektív büntetést (vagy legalább is az azzal való fenyegetést) én sem értettem anno. Ha valaki idióta vagy bunkó a tanárral, akkor nehogy már az is igya ennek a levét, aki pl. a hátsó sorban kussolt egész évben (tehát nem randalírozott). A kollektív büntetés és fegyelmezés a legaljasabb dolog, amit el tudok képzelni, legyen szó akár iskoláról, akár másról.

Na de szerencsére nálatok sem történt semmi. :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2019. jan. 15. 19:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért kell bemagolni minden költő önéletrajzát?
Az egész osztály, sőt az egész iskola nem tud normálisan tanulni egy fizika tanártól. Mit lehet tenni?
Léteznek-e olyan egész x és y számok, hogy x^3+5xy-y^2=6?
Van olyan hazai felsőoktatási intézmény, ahol emelkedett a beígért rendszeres szociális ösztöndíj összege? Tudtok ilyenről vagy csak kamu volt az egész?
Nem értem az egész programozást Plang-n. Hogyan értsem meg?
Tudna vakaki segìteni? Az autó az út felén 40 km/h haladt. Mekkora a sebessége az út második felében, ha az egész úton 50 km/h az átlagsebesség?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!