Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szaktanár kitörölheti az...

MrPamacs12 kérdése:

A szaktanár kitörölheti az egész éves naplónkat?

Figyelt kérdés

Ma az egyik gyerek elkezdett dúdolni egy dalt, erre a tanár idegbeteggé változott, miközben viszonylag kedves és ritkán szid le minket... Én most full 5ösre állok de azt mondta, hogy mindenkinek kitörli az e-naplóból a jegyeket (persze amit ő tanit) és félévig arra megy, hogy a legtöbb gyereket megbuktassa, majd évvégén is... Lehet ilyet csinálni, főleg félévkor? Ráadásul a tanitásért is fizetni kellett, hisz alapitványi... Olyat ne irjatok, hogy a szülőket küldjük be, hisz ha elmegy ez a tanár nem lesz ki

tanitson minket+ Mondta is, hogy nem érdekli felőle az ambucmant is kihivhatjuk... Mondjuk ekkor majdnem megfulladtam a visszafolytott nevetésbe. Lehet hogy tegnap Hitler tanárúr maratont tartott... Igazából meg mi a f4szt kell kollektiven büntetni az osztály-t azért mert egy gyerek 5mp-ig dúdolt valamit... Akkor büntetné meg a gyereket, de akkor se rontsa el azt, amit más felépitett magának...Ugyanis nekem sem az ölembe pottyantak az 5ösök.......



2019. jan. 7. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ember legyen a talpán az olyan tanár aki ezt megteszi egy egész osztállyal úgy, hogy a lelkiismerete nem szól közbe.


Ha mégis, akkor meg rágja a küszöböt a maradék életében amiért ennyire visszaél a hatalmával. Tanárként megbukott.

2019. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köpjétek be ofőnek vagy az igazgatónak. Ilyet nem csinálhat. Amúgyis, lehet, hogy kérdőrevonnák, ha egyszercsak eltűnnének a jegyeitek; hogy mi az, hogy félév van; itt a félév a nyakunkon, aztán nincsenek jegyei a gyerekeknek. Szóval őt vennék elő, hogy az ő hibája lenne. Ha meg akkor megijedne, és elkezdene mindenkinek egyeseket beírni, megintcsak megszívná , merthogy ha valamelyik tantárgyból az osztály 75%-a, vagy több megbukik, akkor az nem a gyerekek hibája, hanem a tanáré. Szal ez az egész az ő sara lenne, magával is kiszúrna egyben. Tehát ha van némi esze, akkor nem teszi meg; magával se szúrna ki. Meg amúgy akkor még el kéne viselnie a sok reklamáló szülőt is. Szóval lehet, hogy az csak egy ilyen olcsó ócska kis fenyegetés volt; vagy pedig dühből mondta, mert pl meghalt az apja , és kiesett a gyeplő a kezéből, és amúgy valójában nem is rátok v csak arra a gyerekre haragszik, hanem túl sok volt benne a feszkó. Meg amúgy lehet, hogy amit a szülő leláttamozott, azt nem tudja kitörölni. Szóval láttamoztasd le az összes jegyedet a szülővel, akár még nyomtasd ki az indexedet is, anyukád-apukád tesód legyen a tanud, hogy onnan nyomtattad ki, és ott is írasd alá papíralapon is. nem tudom, az E-napló hogy működik. Szal amúgy én asszem, hogy igazándiból nem kell aggódni, mert nagyon kivívná igensok embernek a haragját egy ilyen cselekedettel. Szóval én asszem, nemannyira van mitől tartani.
2019. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Amúgy mindenki nyomtassa ki, és az ofő is csekkolja le, hogy be vannak írva a jegyek, akár jegyzetelje is ki, hogy kinek hány ötöse van, vagy nyomtassa ki ő is, ha ki tudja, és akkor ott lesz az ofőnél a bizonyíték, hogy megvannak a jegyeitek, sé az a másik tanár csak meg akart szívatni. És ráadásul egy milyen piti dolog miatt; mert egyvalaki dúdolt, és ezért meg akarná buktatni az egész osztályt. Nem vall túlzott intelligenciára.
2019. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fejlemény: Mai óràn úgy jött be mintha semmi sem történt volna, mesélt hogy régen mi volt a hobbija meg ilyenek :D Elég fura fazon, de a jegyeket hàl' istennek nem törölte :)
2019. jan. 9. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kollektív büntetést (vagy legalább is az azzal való fenyegetést) én sem értettem anno. Ha valaki idióta vagy bunkó a tanárral, akkor nehogy már az is igya ennek a levét, aki pl. a hátsó sorban kussolt egész évben (tehát nem randalírozott). A kollektív büntetés és fegyelmezés a legaljasabb dolog, amit el tudok képzelni, legyen szó akár iskoláról, akár másról.

Na de szerencsére nálatok sem történt semmi. :)

2019. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!