Valaki lefordítaná?

Figyelt kérdés

1.Please submit a report when your product review is ready.(Without a review, we'll no longer approve your next applications.)

2.By accepting our free review products, you authorize us to use your reviewing content on Gearbest.com.



2019. jan. 8. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Belementél valamibe úgy, hogy nem tudtad, mibe mész bele? Küldd el nekik a kipróbálás eredményeit, mert különben többet nem adnak kütyüt, és természetesen azzal, hogy kipróbáltad a terméket, már előre hozzájárultál az értékelésed közzétételéhez.
2019. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam meg a terméket. Szóval majd ha megjön kipróbálom és írok róla egy véleményt nekik.
2019. jan. 8. 17:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a Gearbest.com- mal kötöttem egy tagságot. Küldenek ingyen termékeket és én kipróbálom azokat, írók róluk egy véleményt vagy készítek egy videót. Tudok angolul csak nem áll össze a fejembe ez az üzenet.
2019. jan. 8. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor oké a dolog. Kicsit olyan volt a hangulata, mintha már várnák a véleményt, de eszerint többet képzeltem bele, mint benne volt.
2019. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!