Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyen velem? (Help! )

Mi legyen velem? (Help! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van,de egyik se volt olyan nagyon meggyőző nekem.

A sztori:

Továbbtanulás előtt állok. Győrbe szeretnék menni a Széchényire és három szak jöhet szóba: gazdaságinformatikus,gazdálkodás menedzsment illetve kereskedelem marketing.

Ami már régóta elképzelésem,az az hogy logisztikában fogok elhelyezkedni,de foggalmam sincs melyikkel járulnék a legtöbbel hozzá ehhez az elképzelésemhez.

Azt se tudom,hogy melyik szak "éri meg" a legjobban, melyik illik jobban hozzám.

A matekot szeretem,infóval elboldogulok (bár programozást meg ilyeneket nem tanultam- de középszintű 5-ös érettségi megvan),logikám is van azért.

Minden szaknak van valami buktatója is: gazdinfón pl. a programozásra azt mondják,hogy nagyon nehéz, gazdálkodás menedzsmentből sok van és emiatt már nem olyan keresett. A kereskedelem és marketingot pedig senki nem ajánlja,mert hogy semmire nem jó.

Valaki segítsen nekem!:D

Nagyon köszönöm!



2019. jan. 9. 17:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Kihagytam a műszaki menedzsert,bocsánat. Az is a lehetőségek között van.
2019. jan. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!