Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam,...

Nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 kreditem lett meg a 30ból,első féléves vagyok.

Ugye ez 3 tárgy bukó :(

Az egyiken nem lett meg az aláírásom(ez egy 6 kredites tárgy, a masik választható,nem tudtam bejárni és a 3.-ból nem lett meg a vizsgám.:(

Nagyon szomorú vagyok,sírtam is.

Gimiben végig5ös voltam,nem vagyok hozzászokva ehhez.

Tudom hogy az én hibám is...mert nem tanultam ezekre eleget.

Egyik sem csúszós tárgy.

Be lehet hozni ezt a pemaradást a következő félévben?



2019. jan. 11. 14:58
 1/5 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%

Ha nekem sikerült a hét féléves mérnöki szakot hét félév alatt elvégezni, neked miért nem?

Kicsit fogd vissza magad a bulizásban és menni fog. Nem muszáj minden héten bebszni.

És ne hallgass a többiekre sem, járd kizárólag a saját utadat. Az hogy mások is buknak azokon a bizonyos tárgyakon, nem jogosít fel hogy lazítsál. Az egyetem kemény dolog, hogy a gimi után látszólagos szabadság van, ne tévesszen meg.

2019. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem te írtál ki korábban is?


Persze, hogy be lehet hozni :) tanulj szorgalmasan

Ha nem csúszók, akkor minden rendben, csak torlódni fog később, de nincs gond. Lehet, hogy ötös voltál, de az egyetem nem gimi, ne is várd ugyanazt. Itt nem érdekli őket ha nem tanulsz, felnőtt vagy, itt már a te bajod. Próbálj meg készülni óráról-órára

2019. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden vágyam,hogy közgazdász legyek ,nem szeretném csak úgy feladni :(
2019. jan. 11. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Be lehet hozni a lemaradást természetesen, csak át kell gondolni hogy következő félévben min lenne érdemes változtatni. A kreditek tekintetében pedig felvehetnél könnyű szabválokat amikből nem nehéz összehozni az 5-öst.
2019. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy be lehet hozni a lemaradást. Jövőre gond nélkül újra felveheted a most nem teljesített tárgyaidat, legfeljebb akkor lehet a gond, ha emiatt olyan gyakorlati órák ütköznek, amelyekről nem szabad hiányozni. De akkor sem dől össze a világ, ha egy egész évet csúszol és mondjuk közepes minősítésű diplomával végzel. A karrieredet ez alig fogja beárnyékolni közgazdászként, legfeljebb csak az első munkahely keresésénél jelenthet ez némi hátrányt, utána már senkit nem fog érdekelni, milyen eredménnyel végeztél az egyetemen. Az fog számítani, mit tettél és teszel le az asztalra mint közgazdász.
2019. jan. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!