Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti képzés esetén hol van...

Esti képzés esetén hol van lehetőség dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Már van egy szakmám de sajnos nem tudtam benne elhelyezkedni így elkezdtem egy esti sulit. A suli szombatonként volt hirdetve, úgy voltam vele majd tudok mellette munkát vállalni, de kiderült hogy csütörtökönként van. Mikor nappalis voltam akkor folyamatosan dolgoztam szövetkezeten keresztül de sajnos estis igazolvánnyal nem tehetem meg. Nem is értem, hogy a passzív felevesek is dolgozhatnak de az estisek nem. Mivel a csutortokom nem szabad így nem vesznek fel sehova dolgozni, részmunkaidős állások meg nem igen vannak a környéken, államadóan nézem a hirdetéseket .

Ti mit tennétek? Nem szeretnék két éven keresztül a szuleim pénzén élni .


2019. jan. 12. 19:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!