Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

ELTE-BTK-n 35-40 kreditre és 5-ös (néhány 4-es) jegyekre kb. milyen ösztöndíjra lehet számítani?

Végigtanultam a félévet, így szinte mindenem 5-ös lett, viszont úgy tudom, az ösztöndíj csak nagyon kevés. De mégis, kb. mennyi? 20.000Ft körül azért kaphatok majd, vagy annyit nem?

Előre is köszönöm a választ!

jan. 12. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

* Ebben a félévben 35 kreditem volt, de a következőben már a 40 is meglesz, ezért így tettem fel a kérdést. :)

# 1/4Időpont jan. 12. 19:34 Privát üzenet
Erre akár 30 ezret vagy afölött is kaphatsz. Egyik barátnőm 37 ezret kapott hasonló eredményre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 19:51 Privát üzenet
piccola nevű felhasználó válasza:

Magyar szakon vagy ?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 12. 19:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyelvszakon vagyok :) Köszönöm a válaszokat,ez a 30 ezer már elég jól hangzik :)))

# 4/4Időpont jan. 12. 19:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Második diplomával kapcsolatban (biosz után állatorvos) néhány kérdés (? )
Vadászvizsgát szeretnék tenni, lenne néhány kérdésem!?
Mekkora az esélye annak, hogy gimnázium után felvegyenek a harvardra vagy a cambridge-re? Még van néhány évem az érettségiig, ha kitűnő vagyok és lesz nyelvvizsgám, akkor lehet...
Aki Kecskeméten a Kun Lászlóba tanul az írjon már szeretnék róla tudnj néhány dolgot Milyen a suli, van-e kolesz, felnőtt képzés vagy nem? Stb stb
Mit jelent az néhány egyetemi szaknál, hogy "az általános követelmények szerint"?
Az idegenvezetésről lenne néhány kérdésem, többi lent?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!