Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

ELTE-BTK-n 35-40 kreditre és 5-ös (néhány 4-es) jegyekre kb. milyen ösztöndíjra lehet számítani?

Végigtanultam a félévet, így szinte mindenem 5-ös lett, viszont úgy tudom, az ösztöndíj csak nagyon kevés. De mégis, kb. mennyi? 20.000Ft körül azért kaphatok majd, vagy annyit nem?

Előre is köszönöm a választ!

2019. jan. 12. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

* Ebben a félévben 35 kreditem volt, de a következőben már a 40 is meglesz, ezért így tettem fel a kérdést. :)

# 1/4Időpont 2019. jan. 12. 19:34 Privát üzenet
Erre akár 30 ezret vagy afölött is kaphatsz. Egyik barátnőm 37 ezret kapott hasonló eredményre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. jan. 12. 19:51 Privát üzenet
Magyar szakon vagy ?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. jan. 12. 19:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyelvszakon vagyok :) Köszönöm a válaszokat,ez a 30 ezer már elég jól hangzik :)))

# 4/4Időpont 2019. jan. 12. 19:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki Kecskeméten a Kun Lászlóba tanul az írjon már szeretnék róla tudnj néhány dolgot Milyen a suli, van-e kolesz, felnőtt képzés vagy nem? Stb stb
Második diplomával kapcsolatban (biosz után állatorvos) néhány kérdés (? )
Vadászvizsgát szeretnék tenni, lenne néhány kérdésem!?
Mekkora az esélye annak, hogy gimnázium után felvegyenek a harvardra vagy a cambridge-re? Még van néhány évem az érettségiig, ha kitűnő vagyok és lesz nyelvvizsgám, akkor lehet...
Mit jelent az néhány egyetemi szaknál, hogy "az általános követelmények szerint"?
Az idegenvezetésről lenne néhány kérdésem, többi lent?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!