Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok a vizsgaidősz...

Ti hogy bírjátok a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés
Én már teljesen ki vagyok készülve, lelileg megterhelő számomra ez a két hónap, már nagyon várom, hogy vége legyen. Ez az első vizsgaidőszakom, remélhetőleg a következő jobban fog menni. A vizsgákat is nagyon hülyén vettem fel, a legnehezebbet vettem fel utolsónak, legközelebb okosabb leszek...
2019. jan. 12. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy a legnehezebben már túl vagyok, és még pár nap elválaszt a következőtől, elég jól. De már fáradt vagyok én is. Még 2 vizsgám van.
2019. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem:(
2019. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma volt az utolsó vizsgán, így remekül. :D

Délután 4-re hazaértem, lefeküdtem, és csak nemrég keltem fel!

2019. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
4-ből 1 vizsgám maradt, egyáltalán nem vagyok fáradt, szorgalmi időszakban is készültem, így nekem nem kellett sokat tanulni, valamint szépen szét raktam a vizsgákat, hogy legalább 1 hét legyen kettő között.
2019. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anat gyakvizsgámon csúnyán elhasaltam másodjára is. Jövő héten lesz a harmadik vizsgaalkalom, szóval most összeszedem magam és megcsinálom. A többi vizsgám mind meglett.

Szintén első vizsgaidőszak.

2019. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ramatyul. Nekem is ez az első vizsgaidősuckom és egy tantárggyal nagyon csúnyán meggyűlik a bajom, megérzéseim szerint harmadjára sem lesz. Egyébként az utolsó vizsgám hivatalosan holnap lenne, arra még készülök, hogy az tuti siker legyen. Btw, kitartást mindenkinek!
2019. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már nekem is nagyon elegem van. Nyolc vizsga és még csak nem is sikerült, úgy felvennem őket, ahogy akartam, mert persze, hogy a vizsgafelvételnél fagyott le a gépem! Még mindig van hátra három, abból kettő egy napon.

Kitartást mindenkinek!

2019. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!