Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A corvinuson van olyan, hogy...

A corvinuson van olyan, hogy két különböző szaknak/karnak együtt van órája?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy igen, mert a tárgyak nagy része átfedésben van egymással.

2019. jan. 13. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, véletlen rossz témába írtam, remélemm azért kapok választ :D
2019. jan. 13. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szaknak mindenképpen, az első 3 félévben pl a G karosok rengeteget vannak együtt, nem vagyunk szétszedve szakonként, csak 1-2 tárgynál, utána már azért inkább szaktárgyak vannak. Biztos, hogy fel lehet venni úgy az órákat, hogy néhány kötelezően választhatóra, szabadon választhatóra járnak G, T karosok is együtt.
2019. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen! :)

Engem még a Kkar érdekelni, hogy az mikkel van összevonva.

2019. jan. 13. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!

A K karosoknak is vannak összevont óráik a G karosokkal pl. az elő félévben a vállalatgazdaságtan, illetve a kötelezően választható és szabadon választható tárgyak közüli is sok olyan van, ami összegyetemi.

2019. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2019. jan. 22. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!