Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nincsen kedvem iskolába...

Nagyon nincsen kedvem iskolába menni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van az egész közösségbő. Az osztályfőnököm, és a gyerekek 98%-a nem normális, a többi szaktannárról nem is beszélve. Aki tud jó tanácsot az írja le, de ne olyat, hogy menj el, meg ne lógj! Nem vagyok rossz tanuló mindenből jó vagyok, csak egy pár napra lenne szükségem. Előre is köszönöm!

2019. jan. 13. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Én pedagógus vagyok. Nekem sincs kedvem suliba menni.
2019. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg iskolaváltás, esetleg van pénz, akkor lehetnél akár otthoni magántanuló is; de ahhoz időnként el kéne hívni 1-2 tanárt, aki elmagyarázza, ami esetlegesen felmerül benned kérdés.
2019. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha jófej szüleid vannak, megengedik, hogy 1 napot szülői igazolással pihenj. Nekem például anyum beleegyezett amikor elmondtad neki, hogy már nem bírom, el vagyok havazva, úgyhogy szükségem lenne egy napra. Próbálj meg beszélni velük
2019. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!